بسته آموزشی القاگرها ، خودالقایی و القای متقابل (فیزیک 3 ریاضی و تجربی - فیزیک پایه یازدهم)

مطالب دیگر:
🔍جزوه مدیریت عملیات، دکتر مهدی شیخ زاده دانشگاه شریف🔍جزوه برنامه ریزی استرتژیک، دکتر لشکر بلوکی دانشگاه شریف🔍خلاصه کتاب های جاری سازی استراتژی و کتاب رقص تغییر به علاوه مباحث کلاسی دکتر لشکر بلوکی🔍پاورپوینت سمینار بازشناسی حالات چهره در تصاویر فشرده و رمزگذاری شده🔍پاورپوینت معرفی سوله و نقشه های اجرایی🔍پاورپوینت اشکالات اجرایی ساختمان های فلزی🔍تحقیق خلاقیت برای کسب درآمد از اینترنت🔍تحقیق فضا در معماری🔍گزارش طرح هادی مجموعه روستاهای لاویج شهرستان نور به همراه 3 نقشه اتوکد از روستا و طرح🔍پاورپوینت فرسایش و انواع آن🔍تحقیق نقش فن آوری اطلاعات در زنجیره تأمین🔍پاورپوینت نظریه سیستم اجتماعی🔍پاورپوینت نظريه آشوب در مديريت (Chaos Theory)🔍پاورپوینت مهندسی مجدد در سازمان🔍جزوه آموزشی مفهوم، تئوری و اصول مهندسی ارزش🔍پاورپوینت مدیریت و تشکیلات کارگاهی🔍پاورپوینت مدیریت ریسک در نظام سلامت🔍پاورپوینت مديريت تعارض و تصميم گيري خلاق🔍پاورپوینت بحران آب در ایران🔍پاورپوینت مدیریت بر مبنای هدف (MBO)
سرفصل های دروس پایه یازدهم , سرفصل های دروس پایه دوازدهم , فیزیک پایه یازدهم , میدان مغناطیسی , القای الکترومغناطیسی , القاگر , اثر خود القایی ,|984858|ptn
نمونه ی دیگری از مجموعه فایل ها با عنوان بسته آموزشی القاگرها ، خودالقایی و القای متقابل (فیزیک 3 ریاضی و تجربی - فیزیک پایه یازدهم) آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

جزوه تایپ شده ، رنگی و مصور + فیلم های آموزشی " القاگرها ، خودالقایی و القای متقابل "
( فیزیک 3 ریاضی و تجربی نظام قدیم - فیزیک پایه یازدهم)

در این فایل ، چند درس از دروس مبحث مغناطیس در قالب 3 فایل ویدئویی و جزوه های آن ها قرار داده شده است. این فایل برای کسانی مناسب است که قصد دارند کتاب فیزیک 3 ریاضی ، فیزیک 3 تجربی نظام قدیم یا فیزیک پایه یازدهم را امتحان بدهند یا در کنکور سراسری شرکت نمایند. زمان کل فایل های آموزشی 62 دقیقه و تعداد صفحات جزوه ها 9 صفحه می باشد. در تمام این دوره آموزشی ، مسائل متنوع از داخل و بیرون کتاب حل شده است و به حل نمونه سوالات امتحانی سال های گذشته پرداخته ایم. در حین تدریس به نکات ریز کنکوری نیز اشاره شده است تا دانش آموز از همین الان آمادگی ها لازم برای شرکت در امتحان کنکور را داشته باشد.

مزایای بسته آموزشی
- تدریس جامع کلیه ی مطالب مربوط به عناوین نامبرده
- حل و تحلیل مثال های مهم کتاب
- حل مسائل مهم امتحانی خارج از کتاب
- ارائه نکات ریز و ظریف کنکوری
- استفاده از جدول ، نمودار و تصاویر آموزشی و رنگی زیبا جهت بالا رفتن کیفیت آموزش
- قابل پخش بودن ویدئوها با کامپیوتر ، لب تاب و تلویزیون

ویژگی های بسته آموزشی
- تعداد سرفصل های تدریس شده: 3
- زمان آموزش: 62دقیقه
- تعداد صفحات جزوه : 9
- حجم فایل اصلی: 77 مگابایت

سرفصل های آموزشی
القای الکترومغناطیسی
شار مغناطیسی
قانون القای الکترومغناطیسی فارادی
قانون لنز

سرفصل کامل تمام دروس فصل 5 فیزیک 3 ریاضی و فصل 4 فیزیک 3 تجربی به صورت زیر است:

*** القای الکتزومغناطیسی

القای الکترومغناطیسی
شار مغناطیسی
قانون القای الکترومغناطیسی فارادی
قانون لنز
القاگرها و اثر خودالقایی
القای متقابل – انرژی ذخیره شده در القاگر
جریان متناوب
مبدل ها ( ترانسفورماتورها )

جزوات و فیلم های آموزشی سایر عناوین و دروس مربوط به کتاب حاضر و سایر کتاب ها را می توانید از همین سایت دانلود کنید.

در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی ، سوال درسی و غیردرسی ، انتقاد یا پیشنهاد با ما تماس بگیرید. 09386178303 (همه روزه 8 صبح تا 11 شب - حتی روزهای تعطیل)