بسته آموزشی میدان های مغناطیسی (فیزیک 3 ریاضی و تجربی - فیزیک پایه یازدهم)

مطالب دیگر:
🔑پایان نامه دندانپزشكی-تعیین میزان استئواینتگریشن و بررسی اپیتلیوم در سطح ایمپلنت به روش بدون فلپ در پنج گروه🔑تقویت کننده ی شبه تفاضلی کلاس-AB برمبنای اینورتر CMOS برای کاربردهای HF🔑توزیع در صنعت برق (دفتر فنی مهندسی...)🔑ترجمه طلایی ارزیابی روش­های SVD و NMF برای آنالیز پنهان مفهومی🔑گزارش کارآموزی شرکت بیمه ایران نمایندگی ...🔑گزارش کارآموزی بانک ملت شعبه ...🔑استخراج و شناسایی ترکیبات طبیعی موجود در کبد و بافت عضله ماهی کفشک زبان گاوی (Largescale tonguesole)🔑بررسی افسردگی در زنان🔑انعطاف پذیری و تمرینات كششی🔑اوضاع سیاسی ، اجتماعی ، فرهنگی ،‌تاریخی بنی حماد در الجزایر🔑بحث و بررسی شخصیت پردازی در منظومه ی لیلی و مجنون نظامی 100 ص🔑بحران ملی آلودگی منابع آب و سیاستهای دولت برای مقابله با بحران 170🔑بررسی اثر الگوی کاشت و تراکم بوته روی عملکرد واجزای عملکرد ذرت سیلویی🔑بررسی امكان ساخت تخته خرده چوب از كاه گندم و تراشه روكش راش🔑بررسی پارامترهای طراحی ترانسفورماتورهای قدرت تكه فاز و ارائه الگوریتم مناسب برای طراحی بهینه آن 145 ص🔑بررسی پرتره در عکاسی ایران🔑بررسی تأثیر مشاوره گروهی با رویکرد تحلیل رفتار متقابل بر سازگاری دانش آموزان دختر🔑بررسی چگونگی تأثیر رضایتمندی شغلی در افزایش بهرهوری كاركنان دفتر مركزی كمیته امداد امام خمینی (ره)🔑بررسی رابطة بین استرس با فرسودگی شغلی در كارمندان و كارگران ایران خودرو دیزل🔑بررسی رابطة تحقیق
سرفصل های دروس پایه یازدهم , سرفصل های دروس پایه دوازدهم , فیزیک پایه یازدهم , میدان مغناطیسی , میدان مغناطیسی زمین , میدان مغناطیسی چیست|984245|ptn
نمونه ی دیگری از مجموعه فایل ها با عنوان بسته آموزشی میدان های مغناطیسی (فیزیک 3 ریاضی و تجربی - فیزیک پایه یازدهم) آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

جزوه تایپ شده ، رنگی و مصور + فیلم های آموزشی " میدان های مغناطیسی "
( فیزیک 3 ریاضی و تجربی نظام قدیم - فیزیک پایه یازدهم)

در این فایل ، چند درس از دروس مبحث مغناطیس در قالب 2 فایل ویدئویی و جزوه های آن ها قرار داده شده است. این فایل برای کسانی مناسب است که قصد دارند کتاب فیزیک 3 ریاضی ، فیزیک 3 تجربی نظام قدیم یا فیزیک پایه یازدهم را امتحان بدهند یا در کنکور سراسری شرکت نمایند. زمان کل فایل های آموزشی 32 دقیقه و تعداد صفحات جزوه ها 4 صفحه می باشد. در تمام این دوره آموزشی ، مسائل متنوع از داخل و بیرون کتاب حل شده است و به حل نمونه سوالات امتحانی سال های گذشته پرداخته ایم. در حین تدریس به نکات ریز کنکوری نیز اشاره شده است تا دانش آموز از همین الان آمادگی ها لازم برای شرکت در امتحان کنکور را داشته باشد.

مزایای بسته آموزشی
- تدریس جامع کلیه ی مطالب مربوط به عناوین نامبرده
- حل و تحلیل مثال های مهم کتاب
- حل مسائل مهم امتحانی خارج از کتاب
- ارائه نکات ریز و ظریف کنکوری
- استفاده از جدول ، نمودار و تصاویر آموزشی و رنگی زیبا جهت بالا رفتن کیفیت آموزش
- قابل پخش بودن ویدئوها با کامپیوتر ، لب تاب و تلویزیون

ویژگی های بسته آموزشی
- تعداد سرفصل های تدریس شده: 2
- زمان آموزش: 32 دقیقه
- تعداد صفحات جزوه : 4
- حجم فایل اصلی: 41 مگابایت

سرفصل های آموزشی
آشنایی با مغناطیس و میدان مغناطیسی
میدان مغناطیسی ، میدان مغناطیسی زمین

سرفصل کامل تمام دروس فصل 4 فیزیک 3 ریاضی و فصل 3 فیزیک 3 تجربی به صورت زیر است:

*** میدان مغناطیسی و نیروهای معناطیسی

آشنایی با مغناطیس و میدان مغناطیسی
میدان مغناطیسی ، میدان مغناطیسی زمین
سیم حامل جریان در میدان مغناطیسی
ذره ی باردار متحرک در میدان مغناطیسی
میدان مغناطیسی سیم مستقیم حامل جریان
میدان مغناطیسی پیچه ی حامل جریان
میدان مغناطیسی درون سیملوله
نیروی بین سیم های موازی حامل جریان
خواص مغناطیسی مواد


جزوات و فیلم های آموزشی سایر عناوین و دروس مربوط به کتاب حاضر و سایر کتاب ها را می توانید از همین سایت دانلود کنید.

در صورت بروز هر گونه مشکل احتمالی ، سوال درسی و غیردرسی ، انتقاد یا پیشنهاد با ما تماس بگیرید. 09386178303 (همه روزه 8 صبح تا 11 شب - حتی روزهای تعطیل)